حقوق

فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده است و طبق شرایط برای خریدار ارسال نماید.

محصولات از مالیات معاف می باشند. و هزینه بر عهده خریدار است. مگر در موارد خاص که موقع خرید کالا اعلام می گردد.

هزینه پستی به صورت خودکار طبق قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران توسط سیستم رایانه ای تعیین می گردد پس در وارد کردن دقیق اطلاعات دقت فرمایید.

کلیه مرسولات تنها از طریق واسط های پستی داخله جابجایی می گردد و فروشگاه سلیمان صباحی هیچ گونه مسئولیتی در قبال تاخیر پس از تحویل مرسوله به واسط پستی ندارد.

فروشنده موظف است پس از دریافت فرم سفارش و تائید سفارش در کوتاهترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده کنند و در بسته بندی مناسب تحویل پست دهد. هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست و در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران می باشد.

فروشنده موظف است در صورت معیوب بودن کالا، کالای سالم و بی عیب را در کوتاهترین زمان ممکن برای خریدار بدون دریافت هیچ گونه هزینه ارسال نماید.

فروشنده مسئول آموزش و نحوه کار با کالای خریداری شده نمی باشد.

خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.

هزینه ی پستی به عهده خریدار می باشد.

خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش خرید و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا اعم از نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال نماید.

خریدار  تنها می تواند تا یک ساعت پس از سفارش و تنها با تماس با شماره 09132634245 سفارش خود را لغو نماید و پس از کسر مالیات خرید مابقی وجه را دریافت نماید.

سفارشاتی که تا ساعت 8 صبح ثبت شوند در همان روز تحویل پست می گردند و در غیر این صورت تحویل رو بعد از سفارش خواهد بود.

خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست کاملاً آن را بررسی نماید و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری نماید. (فروشنده مسئولیت شکستگی کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار به عهده نمی گیرد)

خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور پست در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه شرکت پست به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه کند و جهت دریافت کالا و پرداخت هزینه کالا و هزینه پستی اقدام کند.

در صورتی که خریدار از قبول کالا خودداری کند و یا به واحد پستی جهت دریافت کالا مراجعه نکند موظف است خسارت و هزینه ارسال را پرداخت نماید.

در حال حاضر به کالا های عرضه شده در فروشگاه مالیات تعلق نمی گیرد تنها به خدمات پستی مالیات ارزش افزوده تعلق می گیرد که در فاکتور هنگام خرید مشخص می شود.

قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش‌­فاکتور منظور گردیده است، معتبر می‌باشد.


کد QR

بازدید شده

بدون محصول
مقایسه 0