جدید ترین فرش کاشان

جدید ترین فرش کاشان

امروزه در کاشان فرش های ماشینی زیادی تولید میشوند و با بهترین کیفیت و با ضمانت کالا ارائه میگردند این نوع کالا ها از بهترین الیاف و بهترین طرح و نقش استفاده میشوند و این شهر به عنوان بهترین برند های فرش ماشینی معروف است و در ادامه به مطالبی درباره جدید ترین فرش های کاشان به شما ارائه خواهیم داد .


فرش جدید ماشینی کاشان


این روز ها لگر به دنبال کلایی باشید و از چند نفر درباره آن پرس و جو کنید بی شک شهری را معرفی میکنند که به عنوان مهد تولید کالا شناخته میشود و زمانی که آن کالا را خریداری میکنید از کیفیت و جنس و دوام و ماندگاری آن کالا اطمینان داشته باشید شهر کاشان به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان فرش ماشینی توانسته است فرش هایی با بهترین جنس کیفیت و دوام و ماندگاری تولید کند و بتواند کالایی با کیفیت به فروش برساند و از نظر محبوبیت فرش های ماشینی و دستباف به بهترین مرغوبیت برسد.


تاریخچه بافت فرش ماشینی در کاشان

نخستین فرش دستباف حدود 8000سال پیش در همین شهر از سرزمین عزیزمان ایران بافته شده است و درگذر سال‌ها مردمان کاشان نشان دادند چون گذشته‌ی پربار شهر کوچک خود، هنوز هم هنر قالی‌بافی را حفظ کرده‌اند و زنانشان فرش‌های رنگارنگی می‌بافند.
پس از آن اولین کارخانه ی ریسندگلی در سال 1313در کاشان تاسیس شد و سرمایه‌گذاران این صنعت اقدام به بافت فرش ماشینی با بروزترین دستگاه‌ها کردند. درگذر زمان به تعداد این کارخانه‌ها افزوده شد و اکنون بیش از ۷۰۰ کارخانه‌ی تولید فرش ماشینی در این شهر فعالیت می‌کنند؛ شعار تمام تولیدکنندگان کیفیت کالا و مرغوب بودن مواد به‌کاربرده در آن است، اما مهم‌تر از شعار، عمل به آن است و طبق تجربه‌های خریداران فرش کاشان، تولیدکنندگان در این زمینه موفق بوده‌اند. نماد این موفقیت را در خانه‌ی نوعروسان بیشتر می‌توان مشاهده کرد، اگر نوعروسی را دیدید از وی بپرسید فرش جهیزیه خود را از کجا و چه برندی تهیه‌ کرده، بی‌شک جوابی که می‌گیرید برایتان جالب خواهد بود، اکثر آن‌ها به فرش‌های تولیدی کاشان اشاره خواهند کرد و این نشان از تلاشی دارد که برای حفظ اصالت این کالای ارزشمند می‌شود.


ویژگی های فرش های جدید ماشینی کاشان


اولین ویژگی ای که میتوان در فرش های کاشان به آن ها اشاره کرد جنس الیاف مصرفی در فرش است عاملی که تاثیر بسیار زیادی در کیفیت محصول دارد فرش های ماشینی معمولا امروزه از الیاف مصنوعی بافته میشوند و امروزه یکی از بهترین الیاف الیاف هت ست شده می باشد.
از دیگر الیاف مصرفی در فرش های ماشینی میتوان به پلی‌استر، نایلون، پلی پروپیلین و آکریلیک اشاره کرد که هر کدام کیفیت متفاوت از دیگری دارند.و همان طور که گفته شد الیاف اکرولیک هت ست شده از گران ترین الیاف ها به شمار می آید.
ویژگی بعدی قیمت‌های معقول فرش ماشینی کاشان است، با وجود تنوع بالا و شکل‌های مختلف این بافته، قیمت مناسب آن سبب شده اکثر مردم توانایی خرید فرش ماشینی را داشته باشند. با توجه به اینکه انواع مختلف آن در بازار موجود است و نوسان قیمت کمی هم دارد خرید آن مقرون‌به‌صرفه تر از فرش دستباف است.


فرش ماشینی اصل را بشناسید:


در میان این همه واحد فرش های ماشینی هم فرش های باکیفیت پیدا میشود هم فرش های بی کیفیت وخریدار باید هشیار باشد و بتواند جنس مرغوب را از نوع تقلبی آن تشخیص دهد. خریدی معقولانه است که در کنار تنوع و زیبایی و کیفیت، آگاهانه و با حس اعتماد به فروشنده انتخاب شود این روزها بازار خرید اینترنتی فرش ماشینی داغ است و هرکس از راه‌های مختلف سعی در جلب مشتری دارد اما در پس تمام این تلاش‌ها، کسی موفق خواهد بود که کیفیت را فدای منفعت‌طلبی خود نکند. مسئله‌ای که مسلم می‌باشد این است که برای همه مقدور نیست که از جای‌ جای ایران به کاشان سفر کنند و فرش ماشینی را مستقیماً از درب کارخانه تحویل بگیرند به همین منظور فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانند گزینه‌ی مناسبی باشند.


فرش های جدید کاشان:


یکی از محصولات بی نظیر و جدیدی که شرکت سلیمان صباحی تولید میکند و فرشی مناسب برای پزیرایی میباشد فرش های 1200شانه میباشد که علاوبر زیبایی چشمگیری که دارد ویژگی های منحصر به فر زیادی دارد .
ضد حساسیت ( بدلیل استفاده از بهترین الیاف )
قابلیت شست وشو با مواد شوینده
مقاومت بسیار بالا
حداکثر کیفیت ممکن
بهترین وبرترین الیاف


ویژگی های فرش ماشینی کاشان


اولین ویژگی ای که میتوان در فرش های کاشان به آن ها اشاره کرد جنس الیاف مصرفی در فرش است عاملی که تاثیر بسیار زیادی در کیفیت محصول دارد فرش های ماشینی معمولا امروزه از الیاف مصنوعی بافته میشوند و امروزه یکی از بهترین الیاف الیاف هت ست شده می باشد.
از دیگر الیاف مصرفی در فرش های ماشینی میتوان به پلی‌استر، نایلون، پلی پروپیلین و آکریلیک اشاره کرد که هر کدام کیفیت متفاوت از دیگری دارند.و همان طور که گفته شد الیاف اکرولیک هت ست شده از گران ترین الیاف ها به شمار می آید.
ویژگی بعدی قیمت‌های معقول فرش ماشینی کاشان است، با وجود تنوع بالا و شکل‌های مختلف این بافته، قیمت مناسب آن سبب شده اکثر مردم توانایی خرید فرش ماشینی را داشته باشند. با توجه به اینکه انواع مختلف آن در بازار موجود است و نوسان قیمت کمی هم دارد خرید آن مقرون‌به‌صرفه تر از فرش دستباف است.


فرش ماشینی اصل را بشناسید:


در میان این همه واحد فرش های ماشینی هم فرش های باکیفیت پیدا میشود هم فرش های بی کیفیت وخریدار باید هشیار باشد و بتواند جنس مرغوب را از نوع تقلبی آن تشخیص دهد. خریدی معقولانه است که در کنار تنوع و زیبایی و کیفیت، آگاهانه و با حس اعتماد به فروشنده انتخاب شود این روزها بازار خرید اینترنتی فرش ماشینی داغ است و هرکس از راه‌های مختلف سعی در جلب مشتری دارد اما در پس تمام این تلاش‌ها، کسی موفق خواهد بود که کیفیت را فدای منفعت‌طلبی خود نکند. مسئله‌ای که مسلم می‌باشد این است که برای همه مقدور نیست که از جای‌ جای ایران به کاشان سفر کنند و فرش ماشینی را مستقیماً از درب کارخانه تحویل بگیرند به همین منظور فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانند گزینه‌ی مناسبی باشند.


فرش های 1200شانه:


فرش‌های‌ 1200 شانه در سال اخیر به جایگاه پرفروش ترین فرش ماشینی نزدیک شده‌اند و این فرش ها زیبایی چشم نواز بیشتر نسبت به دیگر رقبای خود دارد برای استفاده در اتاق های پزیرایی و فرش جهزیه از آن انتخاب میشود قیمت این فرش ها نسبت به فرش هایی با تراکم پایین بیشتر است ولی نسبت به فرش های دستباف و فرش هایی 1500 شانه قیمت مقرون به صرفه ای دارد.

جهت تماس با مدیریت شرکت سلیمان صباحی با شماره زیر تماس بگیرید:

09132634245

09133324245

09132634245

ارسال شده 1399-10-24 مقالات فرش ماشینی 0 8

نظری بنویسیدپاسخی بنویسید

شما باید  وارد شده باشید  برای ارسال نظر.

کد QR

بازدید شده

بدون محصول
مقایسه 0