شرکت سجاده فرش سلیمان صباحی

شرکت سجاده فرش سلیمان صباحی

شرکت سجاده فرش سلیمان صباحی یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی انواع فرش سجاده ای ماشینی می باشد , که در زمینه ی انواع فرش های مسجد با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت فعالیت می کند. اما فعالیت تولید فرش مسجدی این شرکت از سال 1388 اغاز شده است و هر روزه بر تنوع انواع طرح و رنگ فرش سجاده ای فرش سلیمان صباحی افزوده می شود.
در این نوشته قصد داریم درمورد  مهم ترین محصولات شرکت سجاده فرش سلیمان صباحی سخن بگوییم . علاوه بر این شیوه های خرید انواع فرش نمازخانه و فرش حسینیه را از شرکت فرش سلیمان صباحی اعلام کنیم . علاوه بر این قیمت انواع فرش های سجاده ای شرکت را نیز بررسی نماییم

فرش سجاده ای محرابی:


مهم ترین نوع از انواع فرش سجاده ای , فرش مسجد محرابی می باشد که در مرکزیت آن محراب قرار می گیرد. برخی از این طرح ها ساده بوده و فقط محراب دارند و گل و بوته های ان ها در محراب وجود ندارند , اما برخی دیگر از فرش های سجاده ای محرابی به شکل محراب هایی با گل و بوته ها می باشند. برخی محراب ها نیز از شکل های هندسی پر شده اند.
امروزه شکل های محراب ها نیز تغییر کرده اند ابتدا تمامی محراب ها کاملا به شکل محراب مساجد و به صورت دایره ای و لبه های محدب بودند اما محراب هایی که امروزه گاها در برخی سجاده فرش ها دیده می شود ممکن است حتی به شکل مربع و لبه های تیز نیز باشند.
برخی از طرح های محرابی که در قدیم بافته می شدند دارای نوشته هایی مانند یا هو که اسم خداوند است بودند اما امروزه هیچ نوشته ای روی سجاده فرش ها دیده نمی شود.فرش سجاده ای تشریفاتی :


یکی دیگراز انواع تولیدات فرش سجاده ای که امروزه در میان اهل سنت نیز بسیار مورد توجه است فرش سجاده ای تشریفاتی می باشد , فرش های سجاده ای تشریفاتی معمولا از طرح های سنتی فرش ماشینی گرفته شده است , برخی دیگر به صورت شکل های هندسی مانند لوزی و مربع می باشد که به صورت ریز در کنار یکدیگر واقع شده اند.
امروزه همه طرح های فرش سجاده ای اعم از طرح های فرش محرابی و طرح های فرش تشریفاتی در حال افزایش می باشند. تا کنون بالغ بر 250 طرح انواع فرش سجاده ای توسط گروه طراحی شرکت سجاده فرش سلیمان صباحی طراحی شده است .


سجاده فرش یکپارچه  :


یکی دیگر از انواع طرح های فرش سجاده ای , فرش یکپارچه و بزرگ قواره می باشد , که برای محیط هایی طراحی می شود که بیشتر دارای معماری و دکوراسیون باستانی و قدیمی باشند , معمولا طرح های سجاده فرش یکپارچه , طرح هایی هستند که مخصوص هر مسجد به صورت اختصاصی طراحی می شوند , و متر به متر آن توسط طراحان طراحی می گردد.
سجاده فرش های یکپارچه به صورت پازل طراحی می گردد که مخصوص فضاهای 6 ضلعی و 5 ضلعی می باشند و با در کنار هم قرار گرفتن آن ها سجاده فرش های بزرگ قواره ای ایجاد می شود.کیفیت سجاده فرش ها :


سجاده فرش های شرکت سلیمان صباحی در کیفیت های مختلف طراحی و بافته می شوندسجاده فرش 440 شانه :


امروزه کمترین کیفیتی که از انواع سجاده فرش های ماشینی دیده می شود سجاده فرش 440 شانه می باشد , سجاده فرش های 440 شانه در تراکم های مختلف 750 , 850 و 900 بافته می شود که الیاف این گونه از سجاده فرش ها بیشتر به صورت اکرولیک , تک نخ اکرولیک و پلی استر می باشد . اگر سجاده فرش های 320 شانه برای کارهای صادراتی بافته شود بیشتر به صورت پلی استر و BCF می باشند.
سجاده فرش های 440 شانه کمتر توسط دستگاه های بروز فرش ماشینی بافته می شود به همین دلیل تنوع طرح های ان کمتر از دیگر سجاده فرش ها می باشد . رنگ سجاده فرش های 440 شانه بیشتر سبز و روناسی و آبی فیروزه ای می باشند.


سجاده فرش 500 شانه :


امروزه پر تنوع ترین انواع سجاده فرش ماشینی که وجود دارد و انواع کیفیت های آن نیز توسط شرکت سجاده فرش سلیمان صباحی قابل تولید است سجاده فرش 500 شانه می باشد , سجاده فرش های 500 شانه معمولا با دستگاه های بروز فرش ماشینی که محصولی از شرکت های واندویل بلژیک و شونهر آلمان است تولید می شود.
انواع تراکم های سجاده فرش های 500 شانه که با دستگاه های به روز ASR بافته می شوند به صورت سجاده فرش 500 شانه تراکم 800 , 1000 و 1200 است . تراکم سجاده فرش های 500 شانه سلیمان صباحی که با دستگاه های تکسیما بافته می شوند نیز به صورت 2100 , 2400 می باشند.
رنگ سجاده فرش های 500 شانه به صورت آبی , سبز , روناسی , زرشکی , فیلی , بادامی می باشد . طرح های مختلف سجاده فرش های 500 شانه معمولا طرح های به روز انواع سجاده فرش می باشد و تمامی طرح های فرش سجاده ای را با دستگاه های به روز و کامپیوتری 500 شانه می توان بافت .


فرش سجاده ای 700 شانه :


فرش سجاده ای 700 شانه از جمله بهترین و با کیفیت ترین سجاده فرش های ماشینی می باشد , که در طرح های خاص و رنگ های خاص تر مخصوص فرش ماشینی و سجاده فرش 700 شانه تولید می شود . سجاده فرش های 700 شانه با بهترین دستگاه های فرش ماشینی بافته می شوند که بهترین کیفیت از سجاده فرش 700 شانه دستگاه واندویل می باشد که سجاده فرش های آن کاملا دستبافت گونه می باشد , تراکم سجاده فرش های 700 شانه 2100, 2250 و 2400 و 2550 می باشد .
الیاف سجاده فرش های 700 شانه بیشتر اکرولیک و هیت ست شده می باشد و رنگ آبی از سجاده فرش های 700 شانه بسیار پر فروش می باشد .

فروش حضوری سجاده فرش های سلیمان :


برای خرید سجاده فرش های شرکت سجاده فرش سلیمان صباحی می توانید به صورت خرید حضوری به خرید سجاده فرش بپردازید , برای این منظور باید به شرکت  تولیدی سجاده فرش سلیمان صباحی مراجعه کرده و با دیدن کیفیت انواع سجاده فرش های ماشینی به خرید حضوری سجاده فرش بپردازید .

فروش اینترنتی فرش سجاده ای :


امروزه فروش اینترنتی فرش سجاده ای سلیمان صباحی از طریق سایت اینترنتی فرش سجاده ای سلیمان صباحی صورت می گیرد . شما عزیزان می توانید انواع طرح های فرش سجاده ای را در سایت مشاهده کرده و با انتخاب کیفیت فرش سجاده ای با مدیران فروش شرکت فرش سلیمان تماس بگیرید

راه های ارتباطی شرکت سجاده فرش سلیمان صباحی :

شماره تماس با مدیریت فروش  : 09132634245 جناب آقای مسجدی

شماره تماس با شرکت فرش سلیمان صباحی : 03154702551

ادرس : آران و بیدگل , شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی , بعد از فرعی 5 اولین شرکت

ارسال شده 1398-12-24 مقالات فرش ماشینی 0 358

نظری بنویسیدپاسخی بنویسید

شما باید  وارد شده باشید  برای ارسال نظر.

کد QR

بازدید شده

بدون محصول
مقایسه 0