گلیم فرش جدید آشپزخانه

گلیم فرش جدید آشپزخانه

یکی از سوالاتی که برای طراحی دکوراسیون پیش می آید این است که فرش آشپزخانه ی خود را از چه جنسی بخریم در واقع استفاده از سبک دکوراسیون مدرن استفاده از فرش آشپزخانه چندان اهمیت زیادی ندارد.اما از آنجا که قالی و قالیچه در دکوراسیون مدرن و ایرانی نقش مهمی ایفا میکنند اما سبک ایرانی به نوعی است که آشپز خانه نقش مهمی را ایفا میکند و فرش جز یکی از اجزای مهم آشپز خانه تبدیل گشته است و در این مقاله قصد داریم درباره ی گلیم فرش های آشپز خانه ای حرف بزنیم و درباره ی آنها توضیحاتی مختصر بدهیم .پس اگر تا اخر این مقاله همراه ما باشید میتوانید اطلاعات مهمی را درباره ی گلیم های جدید آشپزخانه کسب نمایید.

نکاتی که به شما درباره ی خرید گلیم فرش آشپز خانه ای کمک میکند:

برای خرید هر فرشی که میخواهید خریداری نمایید بهتر است که ابتدا اطلاعاتی درباره ی فرش مورد نظر کسب کنید و این موضوع درباره خرید گلیم فرش های آشپزخانه نیز صدق میکند.زیرا این نوع فرش ها تفاوت های زیادی با دیگر فرش های ماشینی دارد.

_اولین نکته درباره ی گلیم فرش های ایرانی این است که آنها به دلیل این که از طرح های ساده استفاده شده است به عنوان فرش های مدرن میشناسند.

_دومین نکته این که این فرش های ماشینی 400 شانه بافت خاص و فشرده ای دارد و این کمک میکند که آلودگی کمتری در آنها وارد شود.

_سومین نکته در باره ی گلیم فرش این است که نخ هایی در گلیم فرش به کار رفته است که بوی نامطبوع و مواد شمیایی را ندارد وزن سبکی را دارا میباشد و همچنین بدون پرز میباشد.

و این سه موارد باعث میشود که گلیم فرش های جدید ماشینی گزینه ی مناسبی برای مکان های پر رفت و آمد و همچنین آشپزخانه ها باشد.

کاربرد گلیم فرش های جدید ماشینی در چه مکان هایی بیشتر میباشد؟

این نوع فرش ماشینی مانند سایر فرش های ماشینی در ابعاد 2 متر تا 12 مترتولید میشود و در رنگ های 6 رنگ و 12 رنگ به تولید میرسد.

فرش های گلیم یکی از گزینه هایی خوبی برای آشپز خانه های ایرانی و اتاق خواب ها نیز میباشد.

و همچنین نقش بسزایی در خانه های کوچک و نقلی دارد .و ما این که این فرش هارا در کدام فضا استفاده کنید به سلیقه و دکوراسیون خانه ی شما بستگی دارد.

نکته ی مهم در خرید گلیم فرش های ماشینی این میباشد که میتوان هم در کوراسیون سنتی و هم در دکوراسیون مدرن از آن ها استفاده نمود.

از کجا میتوانیم گلیم فرش را بخریم:

قیمت گلیم فرش ها از سایر فرش های ماشینی بسیار کمتر میباشد و از آنجا که خریداران به دنبال فرش خوب و با کیفیت هستند رقابت در این زمینه در بین تولید کنندگان بسیار زیاد میباشد

اگر میخواهید در هنگام انتخاب طرح و رنگ گلیم فرش سر در گم و کلافه نشوید همین حالا دست به کار شوید و از همان جایی که هستید گلیم فرش خود را از طریق فروشگاه های انلاین خریداری کنید.این فروشگاه ها تنوع زیادی در انواع فرش دارند.

و معمولا تولیدات زیادی را در عنواع برند ها تولید میکنند شاید فکر کنیدکه عتماد کردن به این نوع فروشگاه ها کار درستی نمیباشد.

اما فروشگاه اینترنتی سلیمان صباحی همچون دیگر فروشگاه های اینترنتی ،دارای نماد الکتریکی بوده است و در سازمان های دولتی به ثبت رسیده است و طبق ایین نامه ی تمام فروشگاه های اینترنتی عمل مینمایید.

مدا گلیم فرش های ماشینی:

ظاهرا میدانید که گلیم فرش های ماشینی جزو فرش های رسمی به حساب نمیاید ظاهر و گره های موجود در این نوع فرش ها به نوعی میباشد که این فرش را برای فضا هایی غیر از اتاق پزیرایی و مهمان خانه بسیار مناسب میسازد.

پرز های این نوع فرش ها نسبت به قالی های ماشینی بسیار کمتر میباشد وظاهر آن نیز نسبتا براق تر میباشد که دلیل این موضوع به کار رفتن نخ ها بی سی اف در این فرش میباشد.

گره های زده شده در گلیم فرش ها خیلی زیاد محکم و در هم پیچیده نمیباشد.

بنابر این دلیل مقاومت و استحکام کمتری نسبت به دیگر فرش های ماشینی دارد.

نظافت گلیم فرش ماشینی:

گلیم فرش ها چون صاف بوده و هییچ نوع برجستگی ای روی آن ها دیده نمیشود شست و شوی بسیار راحت تری نسبت به بقیه ی فرش ها دارد .و همچنین جارو کردن این نوع فرش ها کار زمان بری نمیباشد .

چون گرد و خاک کمتری در بین پرز های این نوع فرش ماشینی نفوذ مینماید.

نقش گلیم فرش در کوراسیون مدرن و کلاسیک :

فرش گلیم به صورت 400 شانه با تراکم 1000 بافته میشود.

ارتفاع نخ خاب در گلیم فرش های جدید که حدود هشت رنگ را دارا میباشد حدود دو الی سه میلی متر میباشد.که بسیار کمتر از دیگر قالی ها میباشد.

این خصوصیات باعث گردیده است تا گلیم فرش ها گزینه های مناسبی برای آشپزخانه به حساب بیاید .6

چون خصوصیات اون باعث میشود که هیچ زره و خورده مواد غذایی نتواند در بین آنها پنهان بشود .

و همچنین کمترین خورده آشغالی نیز در این نوع فرش ها به چشم بیاید.

ابعاد 2 متری 4 متری 6 متری 9متری 12 متری از گلیم فرش ها بافته میشود و قیمت های بسیار استسناعی و بی نظیر این کالا خریدی عاقلانه و به دور از گرونی در بازار فرش رو برای خریدار رقم میزند

فروشگاه سلیمان صباحی با داشتن بیشترین تنوع در گلیم فرش های ماشینی با قیمت درب کارخانه به شما مشتریان عزیز عرضه میکند .

گلیم فرش ماشینی:

امروزه گلیم فرش های ماشینی که توسط ماشین آلات گلیم فرش تولید میشود گلیم فرش های ماشینی قیمت بسیار مناسب تری نسبت به گلیم فرش های دستباف دارد

پس برای افرادی که اقتصاد کمتری در خرید گلیم فرش های دستباف ندارند انتخاب گلیم فرش دستباف گزینه ی مناسبی میباشد.

گلیم فرش دستباف:

در گلیم فرش های دستباف از پشم حیوانات استفاده شده است و هنر دستان بانوان عشایری در آن حس میشود .

گلیم های دستی داری توع و نام های متفاوتی هستند که با توجه به نوع و نام آنها طرح مخصوصی دارند.

برای تماس با مدیریت با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

03154702555

09132634245

09133324245

 

 

ارسال شده 1399-12-15 مقالات فرش ماشینی 0 68

نظری بنویسیدپاسخی بنویسید

شما باید  وارد شده باشید  برای ارسال نظر.

کد QR

بازدید شده

بدون محصول
مقایسه 0