بهترین فرش برجسته طرح صنم آبی

محصول جدید

مشخصات بهترین فرش برجسته طرح صنم آبی

قالی ماشینی برجسته  صنم 700 شانه با کیفیت سوپر درجه یک ، تولید شده با الیاف مرغوب نخ ترکیه دارای نشان ملی استاندارد ، تراکم 2550 با گارانتی ده ساله است . طرح برجسته صنم یکی از طرح های خاص فرش ماشینی شرکت فرش سلیمان صباحی  است.

جزییات بیشتر

  • 12 متری
  • 9 متری
  • 6 متری
 
اطلاعات بیشتر

انواع تولیدات شرکت فرش سلیمان صباحی


شرکت فرش سلیمان صباحی یکی از بزرگترین تولید کننده های انواع فرش ماشینی 700 , 1000 و 1200 شانه کاشان می باشد .
این کشور با سابقه ای بالغ بر 25 سال در تولید انواع فرش ماشینی مخصوصا سابقه ی 10 ساله در تولید فرش ماشینی 700 شانه در میان خریداران فرش ماشینی بسیار شناخته شده است .
اما فعالیت های این شرکت از ابتدا تا کنون به صورت خلاصه در زیر بیان می گردد:  
شرکت فرش سلیمان صیاحی در ابتدا کار خود را با دستگاههای 320 و 440 شانه شرو ع کرد.
در سال 83 این شرکت موفق به تولید فرش 500 شانه گردید .
تولید فرش های ماشینی شرکت سلیمان صباحی از ابتدا به دلیل بهره گیری از الیاف مرغوب بسیار زبانزد بوده است.
 به مرور زمان که با ورود دستگاه های مدرن به سیستم تولید فرش ماشینی کاشان، تولید فرش ماشینی دستبافتگونه امری ممکن شد .
امروزه کارخانه فرش سلیمان صباحی ، تولید کننده فرش دستبافتگونه 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه  می باشد.
جدید ترین فرش ماشینی با عنوان فرش 1500 شانه محصولی خاص و بی نظیر از فرش سلیمان صباحی است .
دیگر تولیدات فرش سلیمان صباحی  انواع فرش های فانتزی و مدرن می باشد.
این شرکت همچنین از بزگترین تولید کنندگان گلیم , فرش آشپزخانه می باشد. 

انواع کیفیت های فرش تولیدی کاشان :


برای آگاهی بیشتر مشتریان شرکت فرش سلیمان صباحی باید خاطر نشان کرد که :
در صنایع فرش ماشینی مهم ترین مشخصات فرش ماشینی در بازار شامل موارد زیر است :
فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550 ،
 فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2700 ،
فرش ماشینی 1000 شانه تراکم 3000 ،
 فرش ماشینی 1000 شانه تراکم 3600 ،
 فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600
فرش ماشینی 1500 شانه تراکم 4500
كه بر پايه ی اين 6 مشخصه اصلي بيشترین توليدات فرش ماشينی صورت گرفته است .
 مشخصات كامل تمامي توليدات و محصولات شرکت فرش سلیمان صباحی بوده که  همانگونه كه در بالا به بعضی از آن ها اشاره شد تماما در شناسنامه مشخصات فرش ثبت شده و پشت فرش حک شده است به این صورت که قابلیت تغییر ، دستکاری و برند سازی که گاها در سایت ها و فروشنده های نامعتبر دیده می شود در آن غیرممکن است.
به خاطر برند بودن و خاص بودن تولید های فرش ماشینی شرکت فرش سلیمان صباحی امکان هر گونه تقلب در فروش برای تمامی مغازه دارن تقریبا به صفر رسیده است.
زیرا که محصولات شرکت فرش سلیمان صباحی در میان خانه داران و خریداران فرش ماشینی نامی آشنا با کیفیتی شناس می باشد.
اکنون قصد معرفی محصولات فرش 700 شانه شرکت سلیمان صباحی را داریم .


مشخصات بهترین فرش برجسته طرح صنم آبی


فرش ماشینی طرح برجسته صنم آبی مشخصات فني كامل یک فرش ماشینی ممتاز را دارا ميباشد
 از جمله مهمترین شناسه های یک فرش ماشینی یمیزان شانه (تعداد گره در یک متر عرضی) و میزان تراکم ( تعداد گره در یک متر طولی ) می باشد که فرش برجسته گیلدا صنم آبی با شانه 700 شانه و تراكم 2550 تراکم تولید می شود.
 این فرش نمونه ی صادراتی ایران در زمینه فرش است که دارای رنگبندی منظم و مواد اولیه درجه یک ، نخ خاب 100% اکریلیک هیت ست و با الیاف کیفی A+ بافت شده است .
قالین ماشینی برجسته صنم آبی با کیفیت سوپر درجه یک ، تولید شده با الیاف مرغوب نخ ترکیه دارای نشان ملی استاندارد ، تراکم 2550 با گارانتی ده ساله است .
برجسته صنم آبی یکی از طرح های خاص فرش ماشینی شرکت فرش سلیمان صباحی  است که جزو دسته طرح های خلوت و گل های واضح است ، با کیفیت CE اروپا است و جزو نقشه های ترکیبی مدرنیته و سنتی است . رنگ بندی خاص و دوام بالا از مشخصه های اصلی فرش سلیمان  برجسته صنم آبی می باشد.


قیمت فرش  های شرکت فرش سلیمان صباحی


محصولی که پیش روی شماست یعنی بهترین فرش برجسته طرح صنم آبی و تمامی محصولات تولید شده و عرضه شده توسط صنایع فرش سلیمان صباحی همگی با بالاترین کیفیت فرش در ایران و با پایین ترین قیمت ممکن به هموطنان عزیز تقدیم می شوند. سیاست کلی این مجموعه تولیدی و توزیع کننده فرش ماشینی تنها در ارائه فرش ماشینی درجه یک با قیمت درب کارخانه و قیمت فرش مصوب است که با حذف واسطه و هزینه های نمایشگاهی نسبت به بازار و نمایشگاه های معتبر 20 تا 40 درصد اختلاف قیمت را به وجود می آورد.
از مهمترین ویژگی های یک خرید فرش خوب تنوع بالای طرح فرش ، سهولت در تحویل ، کیفیت بالای فرش و قیمت فرش ارزان است که گروه تولیدی کارخانجات و صنایع فرش سلیمان صباحی کاشان همیشه سعی کرده اند که مجموعه ی این صفات را در یک خرید خاطره انگیز برای هموطنان عزیز ایجاد کنند. هر طرحی که توسط مشتری گرامی پسند می شود به صورت ارسال رایگان و پرداخت وجه موقع تحویل به سراسر کشور ارسال می شود . از مهمترین امتیازات فراهم شده میتوان به ضمانت کتبی ده ساله به علاوه یک سال بیمه ایران اشاره کرد که همراه تمامی محصولات فرش سلیمان صباحی  ارسال می شود. لازم به ذکر است که تمامی طرح های فرش ماشینی شرکت فرش سلیمان در تمامی سایز ها از پادری و سایز 1*1.5 قالیچه ای تا سایز 12 متری تولید می گردد. خرید های بالای یک میلیون تومان شامل ارسال رایگان می شوند.

الیاف مورد استفاده شده در فرش های شرکت فرش سلیمان صباحی غالبا اکریلیک، پلی استر و پلی پروپیلن هستند که بسته به نوع محصول متفاوت می باشند.
بیشترین نخ هایی که در فرش ماشینی کاشان استفاده می شوند از جنس اکریلیک می باشند، هرچند نخ های اکریلیک دارای پرز هستند اما به دلیل بالا بودن ضریب برگشت پذیری نخ اکریلیک نسبت به نخ های پلی استر، این نوع نخ ها بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند.فرش هیت ست شده چیست؟


هیت ست نخ فرایندیست که نخ بعد از ریسندگی با بخار و دما تثبیت می شود و سبب بالا رفتن کیفیت فرش، کاهش میزان پرز، لطافت بیشتر و شفافیت بیشتر می گردد. محصولات فرش سلیمان از نخ های هیت ست شده تولید می شوند.
لازم به ذکر است که تمام محصولات فرش سلیمان که در سایت فرشی برای تو  عرضه شده است، دارای بهترین و مرغوبترین نوع نخ و بافت با دستگاه های HCPX2 در فرش 700 شانه و HCIX2 در فرش 1000 و 1200 شانه می باشد و بدلیل اینکه اغلب سفارشات به صورت غیر حضوری می باشد، خود را موظف می دانیم که پاسخ اعتماد مشتریان گرامی را با ارسال بهترین محصولات فرش سلیمان صباحی بدهیم

قیمت فرش ماشینی کاشان بسته به نوع نخ، میزان شانه و تراکم، تعداد رنگ و عوامل دیگر متفاوت است. فرشی برای تو  به دلیل عرضه مستقیم فرش کاشان از کارخانه، قیمت فرش ماشینی را با 10 تا 30 درصد تخفیف بفروش می رساند.شانه فرش چیست؟


شانه فرش عبارت است از تعداد گره(ریشه) در یک متر افقی(غالبا) فرش. یعنی اگر تعداد گره های یک متر افقی فرش را بشماریم، تعداد شانه فرش بدست می آید. برای مثال در یک متر افقی فرش 700 شانه، 700 گره موجود می باشد. از جمله پراستفاده ترین شانه های فرش عبارتند از، 500 شانه، 700 شانه، 1000 شانه و 1200 شانه.تراکم فرش چیست؟


تراکم فرش عبارت است از تعداد گره(ریشه) در یک متر عمودی(غالبا) فرش ضرب در 3. یعنی اگر تعداد گره های یک متر عمودی فرش را بشماریم و در عدد 3 ضرب کنیم، میزان تراکم فرش بدست می آید. برای مثال تعداد گره در یک متر افقی فرش با تراکم 3000 ، هزار می باشد.

از جمله پراستفاده ترین تراکم های فرش عبارتند از 2100، 2250، 2550، 3000 و 3600 .خدمات فرش سلیمان صباحی


ارسال رایگان


با توجه به اینکه اغلب سفارشات فرش سلیمان صباحی کاشان به صورت غیر حضوری می باشد، ارسال فرش ماشینی سلیمان  به سراسر کشور رایگان می باشد و خریداران گرامی میتوانند فرش ها را در باربری شهر خود تحویل بگیرند. لازم به ذکر است که ارسال فرش به خود شهرهای تهران و کرج درب منزل خواهد بود.


پرداخت وجه در زمان تحویل


جهت جلب رضایت و اعتماد بیشتر مشتریان گرامی، وجه فرش های سفارش داده شده در موقع تحویل دریافت می گردد. لازم به ذکر است که جهت ثبت قطعی سفارش و جلوگیری از سوء استفاده، مبلغ کمی جهت بیعانه دریافت خواهد شد.


گارانتی تعویض


هرچند فرش های شرکت فرش سلیمان صباحی  در چند مرحله کنترل کیفیت می شود، اما جهت کاهش هر گونه نگرانی از سلامت فرش، تا 7 روز از زمان تحویل فرش و سلیمان صباحی کاشان می توانید آن را از لحاظ سلامت محصول و درستی طرح و رنگ سفارش داده شده بررسی نمایید و در صورت مشاهده نقص فنی، موارد را به کارشناس فرش سلیمان صباحی کاشان در میان گذاشته تا بدون هیچ هزینه ای فرش برای شما تعویض گردد.


برای اگاهی از شرایط ما می توانید با شماره های زیر در تماس باشید :


09132634245


03154702555ادرس : آران و بیدگل- شهرک سلیمان صباحی- انتهای بلوار اصلی(بلوار1 )

 
مشخصات
تعداد رنگ8
تعداد شانه700
تراکم2550
دستگاه بافتشونهر
جنس نخصد در صد اکرلیک
جنس پودجوت و پنبه
 
سفارش تلفنی

شما جهت سفارش تلفنی و اطلاع از موجودی ها می توانید با شماره 09132634245 تماس حاصل فرمایید

محصولاتی که ممکن است به آنها هم علاقه مند باشید:

کد QR

مقایسه 0