فرش 500 شانه طرح کهربا

carpet5011

محصول جدید

خرید اینترنتی فرش طرح 700 شانه نقشه کهربا محصول کارخانه تولیدی فرش و گلیم سلیمان صباحی کاشان - آران و بیدگل

طرح ۷۰۰شانه
پلی استر ورجین
هیت ست
دستبافت گونه

ارتباط با ما:
۰۹۱۳۳۳۲۴۲۴۵
۰۹۱۳۲۶۳۴۲۴۵
۰۳۱۵۴۷۰۲۵۵۵

جزییات بیشتر

 
اطلاعات بیشتر

فرش ماشینی 500 شانه طرح کهربا


فرش ماشینی 500 شانه طرح کهربا یکی از پر فروش ترین و خاص ترین طرح های فرش ماشینی می باشد 
که شرکت فرش سلیمان صباحی کاشان آن را در کیفیت 500 شانه به بافت رسانیده است . اما این که قیمت این گونه فرش های ماشینی به چه میزان است و کیفیت ان چگونه است در زیل به صورت مفصل اورده شده است .

فرش ۵۰۰ شانه سلیمان صباحی از دیگر تولیدی های کارخانه فرش سلیمان صباحی کاشان است.این کارخانه با داشتن تنوع فرش ماشینی سعی در رفع نیاز مشتریان و طرفداران محصولات این کارخانه کرده است.تا ذوق و سلیقه طراحان ایران زمین را بتوان به نظاره نشست.
تمام کسانی که در حوزه تولید و صادرات فرش فعالیت می کنند از اصالت فرش ۵۰۰ شانه کاشان به خوبی آگاهند.
کسانی که در حوزه فرش ایرانی فعالیت دارند به خوبی می دانند وقتی می گوییم فرش کاشان منظورمان دقیقا فرش اصیل ایرانی است که قدمت آن به حدود ۵۰۰ سال می رسد.در دوران صفویه،فرش کاشان در اوج پیشرفت خود قرار گرفت و نامی شد آشنا و برجسته در حوزه فرش اصیل ایرانی.

حتما شده شما هم پس از چند سال استفاده از فرش منزل به فکر تغییر ان افتاده باشید ، ممکن است با جستجو در بازار و مشاهده انواع تبلیغات در خیابان و یا رسانه های گروهی و شبکه های اجتماعی راه های مختلفی را برای خرید فرش مناسب خود پیش رو داشته باشید .

چرا فرش 500 شانه :

فرقی نمیکند فرش ۵۰۰ شانه کاشان، فرش تبریز یا هر فرش دیگری باشد مهم کیفیت کار و قیمت مناسب و سهولت دسترسی و تنوع مختلف در رنگ و طرح برای مشتریان محترم میباشد . فرش ۵۰۰ شانه بهترین گزینه برای کسانی هست که قصد خرید فرش ارزان قیمت رو دارند میباشد

ما همه نیاز ها و خواسته های شما را در فروشگاه اینترنتی فرش سلیمان صباحی برآورده می نماییم
اولین نمونه از فرش ماشینی با سبک کلاسیک ، فرش 500 شانه بود که بازار داغی داشت . اما امروزه با ورود انواع و اقسام جدید از فرش ماشینی کلاسیک به بازار ، این فرش همچنان برای خرید ، مورد انتخاب قرار می گیرد .

فرش ارزان قیمت ماشینی که در ابعاد 2 متری ، 4متری ، 6 متری ، 9 متری ، 12 متری ، فرش راه پله ، گرد ، پادری و کناره بافته می شود را می توان همین فرش 500 شانه دانست .
شما با استفاده از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان می توانید فرش را بدون واسطه و به قیمت درب کارخانه خریداری نمایید.

از خصوصیات فرش ۵۰۰ شانه کاشان می توان به:

رنگ بندی های فوق العاده آن
نرمی و لطافت و در عین حال دوام آن در مقابل شستشو
مقاومت آن در برابر حرارت های شدید غیر مستقیم
طرح ها و نقش های عام و خاص پسند که مورد توجه همگان ق